czwartek, 24 stycznia 2013

ZIMOWO :) KAPELUSZOWO :)

Witam Kochani :)
Dziękuję ślicznie za miłe komentarze , witam cieplutko nowych obserwatorów :) jest mi miło że zagościliście u mnie na dłużej :)
A co u mnie ...
U mnie zima ...taka jak w Polsce :) piękny śnieżek spadł i trochę mroźno się zrobiło ..cieszymy się bardzo :)
W zeszłym tygodniu nasypało nam tego śniegu sporo :) nawet bałwana udało nam się ulepić :)
no i stoi sobie na podjeździe elegant jeden ..w krawaciku i kapeluszu ...kapelusik wyplotłam oczywiście  z gazetowych tutek :P


 no i była sensacja na dzielnicy hahahah ...nawet jedna Angielka zapukała do naszych drzwi i zapytała się czy może synkowi zrobić zdjęcie z naszym baławaniekm  :)

weekend minął na śniegowym szaleństwie :) a w poniedziałek w radiu ogłoszono że szkoły są zamknięte z powodu "niebezpiecznej sytuacji związanej z nadmiernymi opadami śniegu  " hahaha no cóż tak tutaj u mnie bywa ...ale już od wtorku wszystko wróciło do normy .. śnieg prószy sobie odrobinkę to tu to tam :) my się cieszymy a Anglicy narzekają :P ale już w sobotę ma padać deszcz :( i to pewnie już koniec zimy -dobre i tylePARK  DELAPRE  ABBEY
SNIEGOWE SZALENSTWO   :)


                                     
  Życzę miłego wieczorku , ja opatulona w kocyk z kubkiem ulubionej malinowej herbatki idę oglądać filmik z moimi domownikami :)


4 komentarze:

  1. Warszawa też zasypana ;)) Bałwanowy wysyp! Jakieś amorki walentynkowe już u Ciebie na tapecie ;)? U mnie już pełny kaloryfer,suszą się maleństwa ;)

    OdpowiedzUsuń