sobota, 13 października 2012

POTRZEBNA POMOC DLA MARCINKA

Kochani  , tworzymy cudowne rzeczy , tworzymy z potrzeby serca , dużo mówimy o naszej pasji która jest dla nas satysfakcja , radością , terapia , a nawet źródłem dochodu :) 
wiec podzielmy się naszym sercem - pasja   dla Marcinka  ....
  TO TAK NIEWIELE  dla nas  A TAK DUŻO DLA Marcinka  ....otwórzmy nasze cudowne anielskie serca :) 
ja wierzę że wśród nas jest dużo ... dużo aniołów a ich serca to bezpieczne porty 


więcej informacji znajdziecie  w skopiowanym poniżej tekście  Ruszyła akcja „Rękodzieła dla Marcinka”. W jej trakcie będzie można zakupić rękodzieła różnych twórców przekazane jako dar dla Marcina a także dzieła przekazane kilka miesięcy temu Kubie Chojneckiemu, który przekazał nam, pozostałą po swojej podobnej akcji, część rękodzieł. „Ponieważ twórcy przekazali swoje dzieła na określony cel realizujemy dalej ich zamierzenia. Chcieliśmy jeszcze raz podziękować rękodzielnikom za pomoc i jednocześnie zwracamy się z prośbą do innych aby wsparli naszą akcję” Mówi tata Kuby.
Osoby, które są zainteresowane czy to przekazaniem rękodzieł czy ich zakupem, proszone są o dołączenie do wydarzenia na Facebooku "Rękodzieła dla Marcinka".

http://www.facebook.com/events/494493233901674/?ref=ts&fref=ts
Przy tym wydarzeniu zbierzemy społeczność, która w bardzo przyjemnej formie będzie mogła pomagać Marcinkowi. Proszę wszystkich o nagłośnienie tej akcji.
Wszystkie rękodzieła będą wystawiane na naszym prywatnym koncie Allegro ale przelewy będą realizowane na subkonto Marcinka w Stowarzyszeniu Limanowska Akcja Charytatywna.
Akcje obsługują dla nas Sylwia Pająk Owca, Edyta Możdżeń oraz Leszek Chojnecki, którym bardzo dziękujemy za pomysł i organizację całego przedsięwzięcia.Rękodzielnicy proszeni są o kontakt z Sylwią Pająk vel Owca sylwiapajakowca@gmail.com 
Tu można zobaczyć i śledzić aktualne aukcje.
Zapraszamy i dziękujemy że jesteście z nami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz